دعای فرج
 • أللهُمّ كُن لِولیّکَ الحجّة بنِ الحسن صلَواتُک عَليهِ و عَلى آبائِه فِی هذِه السّاعَه و فی كُلِّ ساعَه وَلِياً و حافظاً وَ قائِداً وَ ناصراً وَ دَليلاً وَ عَيناً حَتّى تُسكِنهُ أرضَکَ طَوعاً وَ تُمتِعَهُ فيها طَويلاً
23:32

درباره نویسنده

بابائی

از سال 1387 فعالیتم را به صورت تخصصی در زمینه فرقه بهائیت شروع کردم. ابتدای کار در بلاگفا و با نام أغنام (Aqnam) بود. پس از گذشت سه سال، در میهن بلاگ به آدرس baha9.mihanblog.com فعالیتم را ادامه دادم. سپس در سایت Baha9.ir به روشنگری در باره این فرقه و نقد آن پرداختم. و در سال 1399 با طراحی جدید سایت، فعالیتم را ادامه می دهم.

مطالب مشابه

یک دیدگاه

 1. 1

  حمید

  خاک بر سر این زن بدبخت که خون شهدا را هم زیر پا گذاشت. به جای جفتک هم می اندازه. فتنه ، جنگ جمل.

  پاسخ
 2. 2

  حسین

  خاک بر سر این زن، مهناز رئوفی، که کلمه به کلمه از سخنانش، دروغ، نیرنگ، و بیشرمی را نشان میدهد. فقط خداوند بکتا واقف است که به چه دلیل این همه دروغگوئی میکند و آیا منفعت مادی در اراجیفی که میگوید هست یا نه. انسانهای رذل و پست مثل این زن تا ابد با روح و روانی پریشان و معذب زندگی خواهند کرد. خاک بر سر چنین پست فطرتهای بیشرم و بی ریشه. کلمه به کلمه گفتار این زن شیاد دروغ است. ای بی پدر و بی وجدان، آیا تو نمیدانی چند تن از جوانان عزیز بهائی در دوران جنگ تحمیلی صدام جنایتکار و گور به گور شده در جبهه های جنگ اسیر، مجروح، شهید و مفقودالاثر شدند که با وقاحت کامل دروغ میگویی? برای مثال: مفقودالاثر عزیز حمید قاسمی از شیراز، اسیر دوران جنگ در جاده آبادان به اهواز آقای حسین مقدم، که سالها پیش پس از ازادی از هشت سال اسارت دار فانی را در شیراز وداع گفت. همچنین بسیاری دیگر از جوانان بهایی که در راه دفاع از میهن در جنگ تحمیلی شهید شدند و یا جانباز? شرم بر پست فطرتان کثیف همچون این ضعیفه بیشرم که حتی اگر منافع خود را در زیر پا گذاشتن دین اسلام هم ببیند قطعاّ این کار را میکند.

  پاسخ
  1. 2.1

   بابائی

   وقتی جناب حسینعلی بهاء برادرش میرزا یحیی را چنان به باد فحش و ناسزا می گیرد و او را گوساله ای خطاب می کند، چنین سخنان زشت و ناروا از شما بهائیان هیچگاه بعید نبوده و نیست. بهتر نبود شما بجای این همه توهین با منطق و استدلال همراه با سند و مدرک جواب او را می دادید؟ شاید مزذم ایران ندانند که شما بهائیان در این جنگ 8 ساله طرفدار صدام بودید و آرزو می کردید که این ملعون هرچه زودتر ریشه هر ایرانی مسلمان را کنده و ایران را از شیعه مسلمان پاک کند! علاوه بر اینکه کسی از اعضای این فرقه برای دفاع از این وطن به جبهه ها اعزام نشده چرا که میرزا حسینعلی بی وطنی را ترویج می کرد و عبدالبهاء نیز نداشتن وطن را افتخار پیروان این فرقه اعلام کرد.

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi